wtorek, 14 stycznia 2014

Podziękowania :)
Podziękowania za Wasze trzymane kciuki!!!


9 komentarzy:

 1. super! mała wygląda zachwycająco *-* oby tak dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hura!! Cieszę się bardzo!!

  OdpowiedzUsuń
 3. i jeszcze jedno - miała szczęście że do Ciebie trafiła. Wygrała życie!! A Ty jej pomogłaś! Pamiętaj, że Ty też możesz wygrać - mi się udało. Jeszcze parę lat temu chciałam umrzeć, umrzeć z głodu... a teraz. Mam kochającego, wspaniałego męża a wkrótce urodzi się nasz syn! Wszystko jest możliwe jak tylko się chce wyzdrowieć a zwierzaki są równie pomocne jak ludzie. Życzę z całego serca powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. hehe wygląda jak mój Morfeusz, z tym, że mój niedługo będzie miał 6 lat. Maltańczyki są super! nie wiem co było z Twoim, tzn na co Lajla zachorowała, ważne że żyje :) ja mojego na początek zaszczepiłam, sama nie wiem dokładnie na co, ale miał takie szczepienia ochronne po których musze powiedzieć wyrósł mi dość mocny i temperamentny pies. Uwielbia wszystkich, a dzieci to już zwłaszcza. Nigdy nikogo nie ugryzł, ale pogonił kilka wielkich psów. No i doskonale pilnuje domu, bo gdy coś mu zaszeleści, to zaraz szczeka, szuka. Zresztą na pewno wiesz jakie maltańczyki są super :) same się sprzedają i nawet jeśli ktoś nie lubi zwierząt, to maltańczyka polubi :)))

  Pozdrawiam,
  Olinka - Smakowy Raj

  ps. dodaje się do podglądaczy i będę Was mieć na oku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygrała, tak samo ja Ty..
  Cieszę się bardzo, naprawdę :* Trzymajcie się :)

  OdpowiedzUsuń
 6. groźny pies broniący ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda jak ten piesek na baterie :D to dobry znak, jest pełna energii :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Po części rozumiem co przeszliście, ale tylko po części- my też mamy od niedawna małego psiaczka, najpierw były chore uszka, teraz doszła walka z glistą... Aktualnie i My czekamy jak na szpilkach na wyniki swoje i dziecka... Ale mimo tych problemów kochamy naszą słodką Chili :) Pozdrawiam serdecznie! A bąbelka macie przeuroczego!!! :)

  OdpowiedzUsuń